Služby

Malířské práce

Naší specializací jsou především nátěry fasád rodinných a bytových domů a malování velkých interiérů, jako jsou průmyslové haly, sklady, různé instituce a další nebytové prostory.

Pro malování používáme vlastní lešení a pojízdné plošiny. Malujeme pomocí vysokotlakého stříkání – airless, které zaručuje nejen dokonalé krytí a dlouhou životnost nátěru, ale také perfektní výsledný efekt.

V rámci malířských služeb zajišťujeme rovněž drobné zednické práce a opravy.

Natěračské práce

Máme bohaté zkušenosti s natíráním a lakováním různých druhů povrchů. Spolehlivě si poradíme s nátěry chat, zahradních domků, altánů, přístřešků a plotů. Dáme nový vzhled jakýmkoliv doplňkům, zařízením a strojům v interiéru i exteriéru obytných i průmyslových budov.

Před samotnými nátěry a lakováním, veškeré prvky vždy nejprve řádně očistíme a připravíme tak, aby povrchová úprava dosahovala co možná nejdelší životnosti a bezchybného vzhledu.

Rekonstrukce

Provádíme kompletní renovace dřevěných oken, dveří a jiných dřevěných povrchů. V rámci těchto oprav se postaráme o odstranění starého nátěru opálením, vyspravíme veškeré rýhy a nedostatky a na závěr pak opatříme povrch novým nátěrem.

Dále provádíme výměny podlahových krytin, opravy fasád, opravy schodišť v bytových domech včetně sanace zdiva a různé menší zednické práce.

Výškové práce

Jsme specializovaná firma na malířské práce ve výškách. Provádíme nátěry fasád obytných i průmyslových budov a malířské práce ve výrobních halách, průmyslových budovách a velkých interiérech.

Pro malířské práce využíváme vlastní mobilní plošinu s dosahem 14m a vlastní lešení.

  • MALÍŘSTVÍ SMOLA
  • TEL. 606 848 777
    TEL. 720 415 256

    EMAIL malirstvi.smola@email.cz